Trwa wczytywanie stony...

Zadzwoń do nas: 603 596 610  lub napisz: biuro@cleantech-plock.pl

facebookgoogle+YouTube Cleantec

Cleantech

CLEANTECH jest firmą specjalizującą się w czyszczeniu wszelkich zabrudzeń przy pomocy myjek wysokociśnieniowych, specjalistycznej chemii czyszczącej i technologii czyszczenia oraz wykorzystaniu technik linowych.

Firmę tworzy młody i ambitny zespół łączący doświadczenie z branż budowlanej, alpinizmu przemysłowego, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prac czyszczących.

Wychodzimy z założenia że najlepsze urządzenia i technologie dają najlepszy efekt. Dlatego też postawiliśmy na korzystanie ze specjalistycznych technologii oraz używania sprawdzonych marek. Sprzęt na którym pracujemy to najlepsze na rynku, myjki wysokociśnieniowe marki Kärcher na wodę zimną jak i gorącą. Chemia czyszcząca używana przez nas to dobrej jakości środki firmy Kärcher, Glostar, Royal. Do efektywnego mycia powierzchni szklanych używamy środków marki Sonax.

Pracownicy biorą udział w praktycznych szkoleniach z zakresu technologii czyszczących organizowanych przez Kärcher Polska. Pracownicy firmy są zrzeszeni w ogólnopolskiej Organizacji Techników Dostępu Linowego, która udziela fachowej wiedzy w celu poprawy bezpieczeństwa pracy na wysokości oraz uczy sprawdzonych technik linowych.

Poszerzanie swej wiedzy oraz nieustanne szkolenia gwarantują niezawodność i skuteczność wykonywanej pracy co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie oraz spełniamy wymagania klienta w sposób indywidualny. Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia ustalamy z klientem dokładny charakter prac, wybieramy technikę czyszczenia i rodzaj użytego sprzętu. Jesteśmy elastyczni co do wymagań klientów zarówno indywidualnych jak i biznesowych.

karcher

 

Marki na których pracujemy

  • Sonax
  • Karcher
  • OTDL
  • Karcher

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 CLEANTECH. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem